0

FAQ

Nejčastěji kladené dotazy

Za jak dlouho můžu objednané zboží čekat?

Vždy pro Vás uděláme maximum, proto aby Vaše zboží bylo co nejrychleji u Vás. Po úspěšném dokončení objednávky (při platbě předem po přijetí platby) běžně zboží odesíláme do druhého dne. Po odeslání zboží záleží na vybraném dopravci. V případě České Pošty dodání běžně trvá do 2 dnů. V případě například DPD, dodání trvá zhruba 24h.

Kde mohu zboží převzít osobně?

Osobně můžete své zboží převzít buď na adrese Vítězná 1126/11, 69601 Rohatec po domluvě nebo můžete využít poboček Zásilkovny a České Pošty.

Nedaří se mi úspěšně dokončit objednávku?

Kontaktujte nás prosím na emailu info@mpfashionbrand.cz nebo telefonicky na +420 777 986 333. Určitě to společně vyřešíme.

Kde najdu tabulku velikostí? Bude mi triko?

Velikostní tabulky jednotlivých modelu jsou vždy uveřejněny přímo na stránce konkrétního produktu. Vždy je lepší tabulku pro jistotu kontrolovat, přeci jen není tričko jako tričko. Máte-li jinde L u nás to může být trochu jinak. Abychom vám to zjednodušili, u každého produktu najdete informaci, jaké míry má náš model/ka, který/á má triko na sobě.

Z jakého materiálu jsou vaše trička?

Všechna naše trička jsou vždy vyrobena z kvalitních a stálých materiálů. Převážná většina námi nabízených triček je vyráběna ze 100% bavlny. Bavlna je vždy předepraná. Ovšem to neznamená, že jsou trička použitá. Bavlna je předepírána jen proto, aby byla trička velikostně stálá – prakticky se tedy při vašem praní za předpokladu dodržení doporučené teploty trička nesrazí. Naše materiály jsou vždy přírodní a zdravotně nezávadné.

Jaká je korespondenční adresa MP Fashion Brand?

Patrik Urbánek, Slunečná 8, 695 01 Hodonín. Tato adresa slouží ke korespondenci a reklamaci zboží.

Jaká je záruka na vaše zboží?

Na všechno zakoupené se ze zákona vztahuje záruka 2 roky, výjimkou jsou mechanická poškození.

Nevybral jsem si z nabídky, ale mám vlastní představu nebo návrh oblečení?

Neváhejte nás kontaktovat, máme tu možnost výroby oblečení na zakázku dle Vašich představ. Zhotovíme oblečení od 1ks ale i velké série.

Jsem umělec, hudebník, influencer, firma nebo mám zájem o spolupráci?

U nás vítáme každou možnost spolupráce. Umělce a hudebníky jistě zaujme možnost prodeje svého MERCHE, firmy může zaujmout nabídka firemního oblečení na míru, influencer může mít zájem o naše produkty výměnou za reklamu. Neváhejte nás kontaktovat.